uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

11 лютого Україна святкує Міжнародний день жінок і дівчат у науці!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 11 лютого Україна святкує Міжнародний день жінок і дівчат у науці!

Їхня визначна роль у цій галузі є беззаперечною і надважливою для подальшого становлення прогресу у світі. Саме жіноча половина людства відповідальна не лише за збільшення числа наукових досягнень, а й за перетворення самого образу інтелектуальної та дослідницької діяльності.

Завдяки таланту й наполегливості жінок-вчених ми спостерігаємо значний розвиток медицини, біології, юриспруденції, екології, інформаційних технологій тощо. Їхній науковий внесок не тільки розширює базу знань, стимулює ширше розуміння складних проблем, а й відіграє ключову роль у формуванні потенціалу майбутнього, робить науку ефективною і дієвою.

Шановнні дослідниці, залишайтеся і надалі відданими своїй справі, робіть неймовірні відкриття, знаходьте найкоротші шляхи до світлого майбутнього України, будьте здорові, щасливі й натхненні під мирним небом Батьківщини!

Останні новини

У межах проєкту «NLU together forever» у Києві за підтримки Українсько-данського молодіжного дому та платформи університетського курсу для магістрів «Міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві» було проведено зустріч студентів із викладачкою Університету – Юлією Таволжанською.
01.03.2024By
На факультеті слідчої та детективної діяльності Університету працівником Державного бюро розслідувань проведено вебінар на тему «Особливості діяльності ДБР щодо виявлення необґрунтованих активів та збору доказів їх необґрунтованості»
01.03.2024By
Запрошуємо вступників та їх батьків переглянути запис Дня відкритих дверей на Факультеті адвокатури
01.03.2024By
Запрошуємо вступників та їх батьків переглянути запис Дня відкритих дверей на Факультеті міжнародного та європейського права
01.03.2024By
Тетяна Слінько увійшла до складу конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України стосовно осіб, яких призначає Президент України
01.03.2024By