uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

11 лютого Україна святкує Міжнародний день жінок і дівчат у науці!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 11 лютого Україна святкує Міжнародний день жінок і дівчат у науці!

Їхня визначна роль у цій галузі є беззаперечною і надважливою для подальшого становлення прогресу у світі. Саме жіноча половина людства відповідальна не лише за збільшення числа наукових досягнень, а й за перетворення самого образу інтелектуальної та дослідницької діяльності.

Завдяки таланту й наполегливості жінок-вчених ми спостерігаємо значний розвиток медицини, біології, юриспруденції, екології, інформаційних технологій тощо. Їхній науковий внесок не тільки розширює базу знань, стимулює ширше розуміння складних проблем, а й відіграє ключову роль у формуванні потенціалу майбутнього, робить науку ефективною і дієвою.

Шановнні дослідниці, залишайтеся і надалі відданими своїй справі, робіть неймовірні відкриття, знаходьте найкоротші шляхи до світлого майбутнього України, будьте здорові, щасливі й натхненні під мирним небом Батьківщини!