У межах проєкту «NLU together forever» у Києві за підтримки Українсько-данського молодіжного дому та платформи університетського курсу для магістрів «Міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві» було проведено зустріч студентів із викладачкою Університету – Юлією Таволжанською.
Учасники освітнього практикуму з прав людини говорили про майбутнє прав людини та відданість цінностям прав людини, за мережею ст. 3 Європейської конвенції з прав людини міркували щодо визначення прав і свобод у позитивній риториці.
У розвиток почуття людської гідності працювали у малих групах за вправами КОМПАСу, посібника з освіти з прав людини за участю молоді Ради Європи. При роботі з кейс-завданнями університетської програми «Міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві» вирішували дискусійні питання кваліфікації окремих форм нелюдського поводження крізь призму стандартів ст. 3 Європейської конвенції з прав людини.
Програма події також включала знайомство з простором та можливостями Українсько-данського молодіжного дому. У діалозі з Асенією Коломієць, координаторкою подій Дому, учасники зустрічі дізналися більше про молодіжні програми та грантові підтримки Дому. Відвідали окремі локації Молодіжного дому, де завітали на виставку художніх робіт «Не чини опір вітру».
На допомогу студентським ініціативам Молодіжний дім презентував кожному учаснику зустрічі посібник із фасилітації діалогових воркшопів «Мистецтво діалогу».
Спілкування про права людини і позитивні можливості періоду криз продовжували під час кава-брейк у просторі Community kitchen Молодіжного дому.
Пам’ятна фотосесія події зберегла важливі моменти й теплі миттєвості зустрічі на добру згадку.