Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету з ознайомчою екскурсію відвідали Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду і Кловський палац

Студенти Факультету юстиції та студенти-члени наукового гуртка з цивільного права під керівництвом проф. Інни Спасибо-Фатєєвої з ознайомчою екскурсію відвідали Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду і Кловський палац.

Студенти мали змогу ознайомитись із структурою і діяльністю Верховного Суду зсередини, а також поспілкуватись із професіоналами, які кожного дня працюють заради процвітання української судової системи та утвердження справедливості та законності.

Програма заходу містила зустрічі із випускником Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – Василем Кратом  – суддею Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду та Ольгою Ступак – суддею Великої Палати Верховного Суду.

Студенти отримали багато емоцій та нових практичних знань, що, безумовно, матиме позитивний вплив на їх подальший шлях становлення професійними юристами⚖️

Вдячні нашому колезі судді ВС Василю Крату за допомогу в організації екскурсії та працівникам Верховному Суду за дружнє ставлення та цікаве спілкування.