Привітання ректора Анатолія Гетьмана із Днем українського добровольця!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Привітання ректора Анатолія Гетьмана із Днем українського добровольця!

🇺🇦Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, щиро вітаю вас із Днем українського добровольця!

🇺🇦Ці герої з хоробрими серцями, гострим почуттям обов’язку та честі живуть сьогодні серед нас і невтомно допомагають подолати жахи війни, надихають й укріплюють кожного у вірі в перемогу. Їхня відданість, героїзм та жертовність є беззаперечним втіленням патріотизму. Своєю мужністю та відвагою вони стверджують українську ідентичність та підтримують дух нації.

🇺🇦Університет завжди відстоював принципи свободи, рівності, верховенства права та справедливості, тому закономірно, що наш колектив твердо стоїть на боці захисту Батьківщини, її суверенітету, Європейського вибору. З перших днів війни без зволікань і сумнівів наші студенти, випускники, викладачі та співробітники стали на захист України і до тепер з честю несуть службу в силах оборони.

🇺🇦Їхня мужня боротьба, підтримка фронту і тилу, цілодобова праця на благо країни безцінні і залишаться в історії яскравим прикладом безкорисливої любові до свого народу.

🇺🇦З болем у серці я згадую тих, хто пішов у вічність, залишивши по собі врятовані життя і величні подвиги заради майбутнього України. Їхні світлі образи назавжди закарбовані у нашій пам’яті, а безмежна шана і вдячність житимуть у віках.

🇺🇦Вірю, попри всі випробування, переможемо – і замайорять на площах жовто-блакитні прапори, довгожданий мир розіллється Україною, зазвучить національний гімн від Донецька до Криму, й повернуться додому всі наші захисники.

🇺🇦А сьогодні бажаю вам, шановні добровольці, залізних сил, міцного здоров’я, непохитної віри і натхнення у боротьбі за незалежність і суверенітет України. Нехай янголи-охоронці бережуть вас від ворожих куль і злих намірів окупанта.
Ректор Анатолій Гетьман!