Студенти Університету організували рятувальну експедицію на Херсонщину

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету організували рятувальну експедицію на Херсонщину

Вранці 6 червня нашу країну спіткала чергова жахлива подія – була зруйнована Каховська ГЕС. Мільйони кубічних метрів води почали безконтрольно розливатися по території нашої країни, під загрозою затоплення опинилися сотні міст і сіл. Люди з усієї країни рушили на допомогу мешканцям затопленого регіону! Осторонь не залишився і студент 1 курсу факультету прокуратури – Владислав Гречка.

Будучи заступником командира Другого стрілецького батальйону Кропивницької територіальної громади №3 Владислав разом зі своїми побратимами ініціювали та організували рятувальну експедицію до Херсонської області! Наразі експедиція триває і під керівництвом Владислава до затоплених регіонів вже прибуло дві рятувальні групи!

Загін Владислава здійснює евакуацію людей та тварин і доставляє до підтоплених будинків речі першої потреби, медикаменти та продукти!

Університетська спільнота дякує Владиславу за небайдужість!