Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого виборов золото на турнірі «Кубок Юна Україна»

З 15 по 19 серпня 2023 року у місті Вінниця пройшов Всеукраїнський турнір зі спортивного та бойового самбо «Кубок Юна Україна» серед дорослих та молоді. На спортивному татамі зібралися понад 800 учасників із 20 областей, у віковій групі від 16 до 20 років.

Серед учасників турніру був студент 3 курсу Факультету слідчої та детективної діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – Філатов Данило. На цьому змаганні його зусилля отримали найвищу відзнаку – золоту медаль. А також свою професійність Філатов підтвердив на турнірі «Кубок України» з бойового самбо, який проходив 18 серпня 2023 року, де він здобув бронзову нагороду.

Університет завжди із гордістю спостерігає за неймовірними досягненнями наших спортсменів. Вітаємо Філатова Данила з цими відзнаками, бажаємо подальших успіхів, нових перемог та безмежної енергії у подоланні нових вершин!