Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з глибокою скорботою повідомляє, що сьогодні на 72-му році пішов із життя Когут Сергій Олександрович, завідувач криміналістичної лабораторії кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, експерт-криміналіст, талановитий дослідник

Сергій Олександрович багато зробив для становлення та розвитку кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, здійснив значний внесок у розроблення музею криміналістики та криміналістичного полігону. Криміналіст з великої літери, взірець працьовитості, людяності, порядності, людина яка присвятила свій талант та життя служінню науці криміналістики.

Народився Сергій Олександрович 21 жовтня 1950 року у місті Харків. У 1984 р. закінчив Харківський державний університет ім. В. Н. Каразіна, факультет біологічний, за спеціальністю біохімік. З 1983 р. працював в експертно-криміналістичному управлінні обласного управління внутрішніх справ у Харківській області експертом-криміналістом, начальником відділення спеціальних досліджень, начальником відділу спеціальних досліджень. З 1993 по 1998 рр. – заступник начальника експертно-криміналістичного управління. З 1999 р. працює на кафедрі криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а з 2002 р. – на посаді завідувача криміналістичної лабораторії.

Коло наукових інтересів та головна тематика наукових досліджень: криміналістична техніка, судова токсикологія, судова хімія, судова експертиза.

Сергій Олександрович за період служби в органах внутрішніх справ за сумлінну експертну роботу нагороджувався відомчими нагородами та відзнаками, цінними подарунками від Міністра внутрішніх справ України та заступника Міністра. Неодноразово нагороджувався Почесними грамотами та цінним подарунком Ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Вся наукова спільнота Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, вчені — криміналісти, експерти глибоко сумують з приводу смерті Сергія Олександровича Когута. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Сергія Олександровича. Світла памʼять про нього буде завжди жити в серцях колег та друзів.