Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студент факультету прокуратури НЮУ імені Ярослава Мудрого Роман Мичківський – Новий Головний Спеціаліст Офісу Генерального Прокурора!

Студент 2 курсу магістратури факультету прокуратури Роман Мичківський успішно пройшов конкурсний відбір на посаду головного спеціаліста другого відділу Координаційного центру підтримки потерпілих і свідків Офісу Генерального прокурора!

У квітні 2023 року Генеральний прокурор Андрій Костін затвердив Концепцію реалізації механізму підтримки потерпілих і свідків воєнних та інших міжнародних злочинів.

Координаційний центр — спеціалізований підрозділ у складі Офісу Генерального прокурора, який було створено задля реалізації положень цієї Концепції. До завдань центру належать:
забезпечення комплексного інформаційного супроводу на всіх етапах кримінального провадження, координування надання юридичної, психологічної, медичної та соціальної допомоги відповідними службами та неурядовими організаціями, а також запровадження необхідних заходів для запобігання повторній віктимізації.

Вітаємо Романа та зичимо подальших успіхів та наснаги!