Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, сьогодні ми відзначаємо День державного прапора України, який є символом суверенітету нашої держави й уособленням єдності та могутності нації

Синьо-жовтий стяг супроводжує нас у хвилини радості, коли українські науковці чи спортсмени представляють країну на міжнародних конференціях та змаганнях, коли він майорить на будівлях європейських установ, адміністраціях багатьох країн прогресивного світу.  Але й у миті горя також заспокоює душевні рани, коли бачиш, як мужньо наші воїни йдуть у бій за незалежність під національними знаменами, як нерозривно єднають ці кольори героїчні подвиги минулого й сьогодення для життя майбутніх вільних поколінь.

Із 2022 року український прапор став космополітичним символом стійкості, безкомпромісності, звитяги і надії у боротьбі за ідеали свободи, відтоді весь світ малює межу між загарбницькою диктатурою та принципами демократії виключно синьо-жовтим. Ці кольори, на знак солідарності з Україною, демонструють відомі закордонні політики, спортсмени, культурні діячі та пересічні громадяни.

Я переконаний, скоро завершаться темні часи для України, справедлива перемога назавжди змінить майбутнє нашого народу і залишить позаду страждання, смерті й руйнацію, а національний стяг гордо розправить крила від Луганська й Севастополя до Львова і Тернополя.

З нагоди свята щиро зичу вам та вашим рідним миру, злагоди, міцного здоров’я, щастя, успіхів в усіх справах на благо Батьківщини, добробуту її народу.