Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні святкує день народження проректор з навчально-виховної роботи та соціального розвитку Університету Олексій Нестерович

Колектив щиро вітає вас зі святом і бажає міцного здоров’я, довголіття, здійснення найамбітніших мрій, мирного неба, сімейного затишку, успіхів на професійній ниві!

Ми цінуємо вас за чуйність, доброту, розсудливість, мудре керівництво, відповідальність, невтомну роботу на благо Університету, відчуваємо вашу підтримку у щоденних справах, бачимо глибоку відданість ідеалам справедливості і незламний патріотизм.

З початку повномасштабного вторгнення ви показали себе людиною з великої літери, об’єднавши навколо себе небайдужих, щоб безкорисливо допомагати українцям пережити виклики війни. Діяльність гуманітарного штабу Університету, до якої ви доклали чималих зусиль, стала важливим напрямом протидії ворогу та допомоги військовим і цивільним. За цей час волонтерська команда провела титанічну роботу по збору коштів, медикаментів, продуктів харчування, речей першої необхідності для нужденних, передала на фронт дрони, автомобілі, засоби нічного бачення, облаштувала тимчасове житло для вимушених переселенців.

Олексію Сергійовичу, ми щасливі працювати разом з вами, робити добрі справи, надихаючись вашим прикладом, виховувати майбутнє покоління правників в емпатії до чужого горя.

У цей чудовий день зичимо вам миру, щастя, благополуччя, професійних успіхів і сімейних гараздів. Нехай ваше добро повернеться сторицею!

Колектив Університету