Штаб гуманітарної допомоги Університету продовжує свою діяльність

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Штаб гуманітарної допомоги Університету продовжує свою діяльність

Штаб гуманітарної допомоги Університету під керівництвом ректора Анатолія Гетьмана продовжує свою діяльність та докладає максимум зусиль, щоб підтримати студентів, викладачів, працівників та членів їх родин, які наразі перебувають в Харкові та опинилися у скрутних умовах

Завдячуючи підтримці Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Віднови Україну», сьогодні вчергове передали продуктові набори для членів нашого колективу. Дякуючи всім новим партнерам, які стали надійною опорою для Університету, сьогодні Університет повноцінно функціонує, знаходить можливості, щоб підтримувати членів свого багатотисячного колективу, допомагати іншим та будувати плани на майбутнє.

Лише разом ми сильні і спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!
Працюємо, допомагаємо один одному і ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!