Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Членкиню Наглядової ради Університету вшановано високою нагородою «Sigillo di San Gerolamo»

Випускницю нашого Університету, а наразі членкиню Наглядової ради Університету Дарію Кондратьєву за її внесок у захист прав людини було вшановано високою нагородою «Sigillo di San Gerolamo», що у перекладі означає «Печатка святого Ієроніма». Останнього, зокрема, вважають патроном-покровителем італійських адвокатів.

Подія відбулась на Гала-вечері, присвяченому відкриттю судового року в Мілані. Нагороду вручив Президент Ради Адвокатів Мілану.

Вітаємо пані Дарію з високою нагородою та міжнародним визнанням!