Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступникам > Відбувся черговий вебінар в рамках освітнього проекту «Поліцейське розслідування»

На Факультеті слідчої та детективної діяльності відбувся черговий вебінар в рамках освітнього проекту «Поліцейське розслідування». Лекцію на тему: «Тимчасовий доступ до речей та документів: актуальна проблематика» прочитав старший слідчий в ОВС СУ ГУНП в Харківській області майор поліції Лиховид Руслан.

Пан Руслан поділився досвідом проведення тимчасового доступу до речей та документів, окреслив найбільш актуальну проблематику у виконанні такого заходу забезпечення кримінального провадження. Доповідач наводив приклади з реальних кримінальних проваджень та розповів про отримання належних та допустимих доказів під час виконання тимчасових доступів до речей та документів та здійсненні виїмок.

Наприкінці заходу слухачі отримали відповіді на питання в рамках обговорення лекції. Велика вдячність пану Руслану за надані поради задля правильної інтерпретації кримінально-процесуальних норм майбутніми працівниками.