Привітання ректора Університету Анатолія Гетьмана з Днем Збройних Сил України

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Привітання ректора Університету Анатолія Гетьмана з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці!

Це особливе свято, бо кожен із нас у цей день має нагоду привітати справжніх патріотів, які власним прикладом показують нам, що треба любити і берегти рідну країну, відстоювати її свободу, волю та незалежність.

Українська армія, відроджена й озброєна енергією всенародної підтримки, стала гарантом державної незалежності й суверенітету.

Дякую всім, чия професія – захищати мир, спокій і домівки українців зі зброєю в руках. Спасибі вам за волю, мужність, витримку і служіння Українському народові! Бажаю міцного здоров’я, добробуту, наснаги та нових перемог. Дякую сім’ям, що розділяють тягар і негоди військової служби зі своїми близькими.

У цей день ми не можемо не згадати захисників, які віддали життя за Україну! Схиляємо голови перед пам’яттю Героїв! Вічна їм слава!

Ректор Університету
Анатолій ГЕТЬМАН