Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Привітання ректора Університету Анатолія Гетьмана з Днем працівників прокуратури України

Шановні працівники прокуратури!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем прокуратури України.

Прокуратура в усі часи і в усіх державах відіграє важливу роль в утвердженні принципу верховенства права й демократичних засад правової держави. В умовах сьогодення пріоритетним напрямом в нашій країні є боротьба з корупцією, яка часто вимагає граничного напруження сил, мужності й готовності чесно виконувати свій обов’язок і служити народу України.

Ви щодня доводите власний професіоналізм, компетентність, високу моральність та витримку. Від вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності й правопорядку, дотримання прав і свобод людини.

У день професійного свята бажаю вам ніколи не втрачати віру у верховенство Закону і Справедливість. Зичу міцного здоров’я, мирного неба, принциповості, наполегливості, стабільності та процвітання!

Ректор Університету
Анатолій ГЕТЬМАН