Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Програма підвищення кваліфікації «Актуальні питання проведення слідчих (розшукових) дій»

Науково-освітній центр професійного розвитку Національного юридичного університету презентує програму підвищення кваліфікації «Актуальні питання проведення слідчих (розшукових) дій», метою якої є підвищення рівня знань педагогічних, науково-педагогічних, практичних працівників з питань проведення слідчих (розшукових) дій, вдосконалення аналітичних здібностей щодо пошуку та узагальнення актуальної судової практики для використання у створенні навчально-методичних комплексів, викладанні дисциплін кримінально-правового циклу, а також правозастосовній діяльності.

Курс рекомендовано для:

• педагогічних та науково-педагогічних працівників, до сфери інтересів яких входить цикл кримінально-правових дисциплін;
  • практичних працівників у сфері кримінальної юстиції.

У ході курсу педагогічні, науково-педагогічні та практичні працівники навчаться:

– орієнтуватися у судовій практиці з питань проведення слідчих (розшукових) дій, здійснювати пошук та узагальнення відповідної інформації та оперувати нею у професійній діяльності;

– ефективно використовувати правові позиції Верховного Суду при створенні навчально-методичних комплексів та викладанні дисциплін кримінально-правового циклу;

– ефективно використовувати судову практику при здійсненні наукових досліджень у сфері дисциплін кримінально-правового циклу;

– виявляти недоліки та використовувати позитивні практики правозастосування при проведенні слідчих (розшукових) дій;

– розвинуть та удосконалять навички використання судової практики у правозастосовній діяльності.

Контакти:

+38 (095) 217-62-28 (Viber, Telegram, зворотній дзвінок)

atc.org.ua@gmail.com