Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Професорсько-викладацький склад, працівники та студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого від щирого серця вітають проректора з наукової роботи Університету Дмитра Валентиновича Лученка з Днем народження!

Ви багато років присвятили вивченню й удосконаленню українського права, науковим пошукам, викладанню. І в кожній сфері досягли високих результатів. Непересічний інтелект, жага до відкриття нового, глибока особистісна праця не залишилися без уваги колективу і студентської спільноти. Вас поважають, до вас прислухаються, вас наслідують. Шановний Дмитре Валентиновичу, ми щиро захоплюємося вашим гострим почуттям справедливості й відповідальності, вмінням мислити творчо і масштабно, мотивувати на добрі справи власним прикладом, вести за собою на підкорення нових вершин.

Завдяки вашій відданості професії і чесній роботі як керівника, дослідника, науковця, викладача щодня зміцнюється імідж Університету, країна поповнюється кваліфікованими молодими кадрами, розвиваються міжнародні академічні зв’язки.  Ці зусилля приносять щедрі плоди вже зараз і мають чудову перспективу на майбутнє. Віримо, воно буде блискучим і для вас особисто, і для нашої альма-матер, і для держави. Нехай життєвий досвід і мудрість завжди допомагають досягати будь-яких висот, а нові ідеї та починання приносять радість і задоволення.

У цей чудовий день бажаємо вам миру, спокою, міцного здоров’я, життєвої сили, особистого щастя і родинного тепла! Нехай рішучість, оптимізм, завзяття та наснага будуть вірними супутниками в усіх добрих починаннях!