Понад 90 днів триває загарбницька війна росії проти України

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Понад 90 днів триває загарбницька війна росії проти України

Понад три місяці страждає мирне населення без найнеобхіднішого: їжі, води, ліків, засобів гігієни. Але наші люди нікого в біді не залишають.

За координації ректора Анатолія ГЕТЬМАНА представники  Гуманітарного штабу НЮУ імені Ярослава Мудрого Юрій БАРАБАШ, Олексій  НЕСТЕРОВИЧ та Тетяна ДРАГІНІЧ спільно з командою БО «Український благодійний альянс» (Олексій Курцев) у супроводі відомого майстра кухні Ектора Хіменеса-Браво відвали Комунальну установу «Комарівський психоневрологічний інтернат Харківської обласної ради». Вихованців пригостили смачними обідами від метра кулінарного мистецтва й залишили продуктові набори на найближчий час. Дирекція установи уклінно вдячна за допомогу й увагу до їхніх підопічних і висловлює найкращі побажання волонтерам за їхні добрі серця.