Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Підсумки Міжнародної науково-практичної конференції «Вороновські читання : Євроінтеграційний вектор регулювання публічних фінансів в умовах воєнного стану»

5-6 жовтня 2023 року у Державному податковому університеті кафедрою податкового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Асоціацією фінансового права України за підтримки Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, та юридичної екосистеми «Адвокат народу» було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Вороновські читання : Євроінтеграційний вектор регулювання публічних фінансів в умовах воєнного стану».

Конференція була присвячена обговоренню актуальних проблем трансформації правового регулювання широкого спектру податкових відносин у ході поступового руху України у напрямку євроінтеграції в умовах дії воєнного стану.

В обговоренні взяли участь провідні вчені-фінансисти, викладачі, судді Верховного суду, судді апеляційних судів, депутати Верховної Ради, голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики та інші практичні працівники з України та Німеччини. Особлива увага була приділена проблемам узгодження нормативного регулювання податкових відносин в Україні та країнах Європейського Союзу, пошуку шляхів інтеграції нормативних важелів Європейського Союзу у засобах нормативного регулювання суспільних відносин в Україні, проблемам перебудови податкового та фінансового законодавства з урахуванням тенденцій до подальшої інтеграції України у Європейський Союз в умовах воєнного стану.

Наприкінці конференції було проведено урочисте нагородження лауреатів Премії імені Лідії Костянтинівни Воронової.