Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Приєднуйтесь до команди Університету з міжнародного права та представляйте Україну на змаганнях у Вашингтоні!
  • Ви готові представити Україну перед тисячами юристів з усього світу у Вашингтоні, США?
  • Проводити адвокаційні заходи, зустрічатись з дипломатами, представниками міжнародних організацій та глобальних юридичних фірм, долучитись до всесвітньої спільноти Jessupers?
  • Навчатись міжнародному праву, ораторському мистецтву, legal research та drafting у досвідчених юристів, які розслідують воєнні злочини та представляють українські компанії в міжнародних арбітражах?
Не проґав свій останній шанс увійти в історію Університету та країни – подавай своє резюме та мотиваційний лист на n.y@truth-hounds.org до 18:00 12 жовтня 2023 року‼️