Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Освіта > Запрошуємо вас доєднатися до дводенного воркшопу на тему «Новації в європейському регулюванні: цифрові платформи, штучний інтелект, вирішення спорів онлайн (ODR)»

Воркшоп для практиків!

Що ми знаємо про цифрові платформи? Які ризики криються в GPT-чаті? Як можна вирішити спір з технологічними гігантами, не виходячи з дому?

Нещодавно в ЄС були розроблені нормативні акти, що врегульовують ці та інші питання, а саме:

• Регламент 2022/2065 про єдиний ринок для цифрових послуг (Digital Services Act), який детально регулює діяльність цифрових платформ (у тому числі, онлайн маркетплейсів);
  • Проект Регламенту про штучний інтелект (AI Act), який може бути прийнято найближчим часом.

Враховуючи те, що ці акти матимуть екстериторіальну дію, їх положення можуть бути застосовані до українських компаній, що надають свої сервіси на європейському ринку.

Захід буде цікавий для: адвокатів, in-house юристів та широкого загалу представників юридичної і не лише юридичної професії.

Дата і час: 20 і 21 квітня з 17.00 до 20.00 за Київським часом.

Доповідачами виступатимуть:

• Юлія Размєтаєва – докторка філософії, доцентка кафедри прав людини та юридичної методології, керівниця Центру права, етики та цифрових технологій НЮУ ім. Ярослава Мудрого.
  • Петро Сухорольський – доктор філософії, доцент кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка», член World Futures Studies Federation.
  • Тетяна Цувіна – докторка наук, доцентка кафедри цивільної юстиції та адвокатури, керівниця Центру медіації та альтернативного вирішення спорів НЮУ ім. Ярослава Мудрого, адвокатка.
  • Наталія Філатова-Білоус – докторка філософії, доцентка, асистентка кафедри цивільного права № 1, провідна спеціалістка центру права, етики та цифрових технологій НЮУ ім. Ярослава Мудрого, адвокатка.

За результатами проходження воркшопу всім учасникам будуть видані сертифікати про участь.

Захід проводиться в Zoom, у межах проєкту Еразмус+ Жан Моне Центр Досконалості «Європейські фундаментальні цінності у цифрову еру», співфінансованого ЄС.

УВАГА: Участь у воркшопі безкоштовна, але кількість місць обмежена. Відбір буде здійснено за критеріями відповідності та вмотивованості, тому просимо уважно заповнювати реєстраційну форму!