Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Команда студентів Факультету прокуратури Університету здобула II місце на V Всеукраїнських судових дебатах з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка

19 квітня 2024 року у Восьмому апеляційному адміністративному суді відбулися ювілейні V Всеукраїнські судові дебати з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка.

У цьогорічних судових дебатах змагалися вісім команд з п’яти вищих навчальних закладів України та вперше у змаганнях взяли участь змішані команди різних ЗВО.

У ролі суддів під час усних раундів, з яких складалися дебати виступили судді Восьмого апеляційного адміністративного суду Оксана Гінда, Василь Гуляк, Надія Ільчишин, Руслан Кухтей, Оксана Мікула і Тарас Онишкевич.

Друге місце на V Всеукраїнських судових дебатів з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка здобула команда студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – «Juris Oratores».

Команда «Juris Oratores» складалася зі студентів 3 курсу Факультету прокуратури: Христини Перейми, Валерії Романюхи, Сергія Гайбонюка.

Тренерка – доцентка кафедри адміністративного права Спасенко Вікторія.

Організаторами змагань виступили Восьмий апеляційний адміністративний суд, Кафедра адміністративного та фінансового права Юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, Європейська асоціація студентів права (ELSA Ukraine) та Львівський осередок Європейської асоціації студентів права (ELSA Lviv).

Довідково: Юрій Лукич Панейко (3 квітня 1886 року – 18 серпня 1973 року) – український правник, доктор юридичних наук, адміністративіст. Професор Українського вільного університету в Мюнхені (1948 – 1973 роки), в якому двічі обирався ректором у 1948 та 1961 роках. Яскравий представник державної теорії місцевого самоврядування, багато уваги надавав ґенезі інституту місцевого самоврядування, розкриттю його сутності та змісту, співвідношенню з явищем державного управління.

Пишаємося здобуттями наших студентів та вітаємо з високим результатом. Бажаємо подальших успіхів у навчанні та у майбутній професії!