Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Кафедра криміналістики Університету запрошує на зустріч та тренінг з криміналістики!

Друзі, знову появилася чудова нагода відкрити для себе дивовижний світ криміналістики та судової експертизи! Перед Вами розкриває двері наука «Криміналістика», яка дає можливість поринути у захоплюючий світ криміналістичних знань та практичних навичок роботи із слідами та доказами.

В реаліях сьогодення особливого значення набувають знання із криміналістичного дослідження письма, використання таких знань у слідчій, експертній та судовій практиці, а також мистецтво правника, слідчого, детектива, прокурора вміло застосовувати такі знання та навички на практиці.

Місце проведення: Харків
Дата : Дата: 01.11. 2023 р. об 14.00.

Тема: «Актуальні питання криміналістичного дослідження письма в реаліях сьогодення» (к.ю.н., доц. Курман О.В.);

«Судове авторорознавства та його роль у слідчій, експертній і судовій практиці» (к.ю.н., доц. Чорний Г.О.).

В межах заходу планується також відвідування Криміналістичного полігону та Музею криміналістики. Приходьте буде цікаво!

Реєстрація за електронною поштою :
o.v.kurman@nlu.edu.ua

Адресу місця, де будуть проходити зустрічі, ми надішлемо електронною поштою після реєстрації.

Запрошуємо на зустріч та очікуємо саме Вас. До зустрічі!