Міжнародна конференція “Education, Technology and Innovation”

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Міжнародна конференція “Education, Technology and Innovation”

Запрошуємо усіх бажаючих на міжнародну конференцію “Education, Technology and Innovation” (ICETI 2023), яка організовується Європейським університетом (м. Тбілісі, Грузія) у партнерстві з Кутаїським університетом (м. Кутаїсі, Грузія) і відбудеться 15 грудня 2023 року в м. Тбілісі, Грузія.

Мета конференції – запропонувати освітянам, дослідникам, експертам та політикам спільну платформу, де вони зможуть поділитися своїми ідеями та найкращими практиками викладання та навчання і, таким чином, зробити внесок у вдосконалення та розвиток існуючих стратегій викладання та навчання як на рівні школи, так і на рівні вищої освіти.

Конференція орієнтована на науково-педагогічних працівників та студентів університетів, які цікавляться новітніми розробками в галузі викладання та навчання, використанням технологій у викладанні та навчанні, електронним навчанням тощо.

Детальнішу інформацію про конференцію можна дізнатися за посиланням.

Зареєструватися в якості доповідача/слухача конференції можна за посиланням.

Участь/відвідування конференції безкоштовна!

Кінцевий термін подачі тез доповідей: 20 листопада 2023 року

Результати сліпого рецензування: 30 листопада 2023 року

Дата проведення конференції: 15 грудня 2023 року