Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Важлива інформація про формування особової справи для вступників до Військово-юридичного інституту

Шановні абітурієнти!

Просимо звернути увагу на те, що формування особової справи абітурієнта без ТЦК та СП можливе для тих, хто не встиг подати документи вчасно до ТЦК та СП.

Формування особової справи можливе під час прийому заяв та документів до Військово-юридичного інституту.

Формування особової справи та прийому заяв і документів здійснюватиметься за адресою: м. Полтава, проспект Першотравневий, 14.

Під час формування особової справи в паперовій формі вступник особисто пред’являє:

• Заяву;
  • Автобіографію рукописну;
  • Автобіографію друковану;
  • Характеристику за місцем навчання;
  • Копію свідоцтва про народження;
  • Копію паспорта;
  • Копію довідки про внесення відомостей до ЄДДР;
  • Копію довідки про реєстрацію місця проживання;
  • Копію ідентифікаційного номера;
  • Копію свідоцтва про базову середню освіту з додатком;
  • Копію табеля навчальних досягнень;
  • Довідку з місця навчання;
  • Довідку про склад сімʼї.
Контактний номер для консультацій: +380 50 583 34 71

Долучайтеся до сторінок Інституту в: