Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Експертні знання для майбутніх юристів: Посібник для студентів НЮУ імені Ярослава Мудрого від Державного бюро розслідувань

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого висловлює свою вдячність Державному бюро розслідувань за співпрацю та підтримку в період складних випробувань для країни, а також за щедрий подарунок – 50 примірників практичного посібника «Кваліфікація слідчими органів Державного бюро розслідувань окремих кримінальних правопорушень»!

Практичний посібник містить систематизовані матеріали з питань кваліфікації слідчими органів Державного бюро розслідувань окремих кримінальних правопорушень, зокрема передбачених статтями 127, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 410,425, 426 та ін. Кримінального кодексу України.

У тексті цього видання поряд із науковою та навчальною юридичною літературою широко використані статистичні дані, закони та підзаконні нормативно-правові акти, правозастосовна практика слідчих органів Державного бюро розслідувань та судів України.

Ми впевнені, що ці книги стануть важливою часткою нашого фонду та допоможуть у забезпеченні освітнього процесу слідчої та детективної діяльності!

Кваліфікація слідчими органів Державного бюро розслідувань окремих кримінальних правопорушень : практ. посіб. / О. Ф. Удовиченко, О. М. Артюх, А. Л. Медведенко, С. Ю. Костін, К. В. Константінов, А. В. Савченко, В. Л. Соколкін ; передмова: О. О. Сухачов ; за наук.-практ. ред. А. В. Савченка ; за заг. ред. О. О. Сухачова. Київ : Держ. бюро розслідувань, 2023. 394 с.