Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Доцентка кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн взяла участь у заході British Academy Fellows

14-15 лютого 2023 року доцентка кафедри історії держави і права України і зарубіжних країн Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Омарова Айсел Азад кизи взяла участь у заході British Academy Fellows – Cohort Meeting. Захід організовано Британською Академією наук та відбувся в м. Лондон в Royal Society.

Доцентка Університету була запрошена у якості спікера та поділилася своїм дослідженням щодо захисту безпритульних та бездоглядних дітей в Україні, а саме національним досвідом подолання зазначеної проблеми в минулому та запропонувала шляхи вирішення в сучасній Україні. За даними OCHA та UNICEF таких дітей в Україні 3.4 мільйона.

У своїй доповіді, вона наголосила, що сьогодні Україна потребує не тільки військової, але й гуманітарної допомоги для подолання вже наявних наслідків війни Росії проти України, в тому числі, й у сфері забезпечення захисту прав дитини в Україні.

Наші викладачі та студенти продовжують у своїх виступах, доповідях, дослідженнях наголошувати на багатьох актуальних для нашого суспільства питаннях зумовлених війною в Україні. Щоб світ не «охолов» до України та залишався з нами до самої Перемоги!