Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого посів 1 місце у рейтингу ТОП-10 найпопулярніших вишів за спеціальністю 081 «‎Право» за кількістю поданих заяв до вишів на бакалаврат у 2022 році!

У 2022 році Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого став лідером серед вишів України за кількістю поданих заяв на бакалаврат за спеціальністю 081 “Право”. Це відзначення є показником високого рівня навчання та репутації нашого навчального закладу.

Слід зазначити, що Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого відомий своєю високою якістю навчання та підготовкою кваліфікованих фахівців в галузі права. Навчальний процес здійснюється на високому науковому та практичному рівнях, що дозволяє випускникам університету здобути необхідні знання та навички для успішної кар’єри в галузі права. Крім того, Університет пропонує студентам різноманітні можливості для підвищення їхнього професійного рівня, такі як міжнародні стажування, участь у наукових конференціях та семінарах, а також роботу в юридичних клубах та центрах.

Рейтинг підготовлено інформаційним ресурсом.