uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Цикл лекцій і майстер-класів на загальну тему: «Інновації у техніко-криміналістичному забезпеченні розслідування злочинів» 

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Цикл лекцій і майстер-класів на загальну тему: «Інновації у техніко-криміналістичному забезпеченні розслідування злочинів» 

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Центр криміналістичних інновацій «intelligenTrident» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Всеукраїнський освітній проєкт “Незламні правничі школи України”

Цикл лекцій і майстер-класів на загальну тему: «Інновації у техніко-криміналістичному забезпеченні розслідування злочинів» 

Період проведення:

12.02.2024 р. – 18.02.2024 р. включно.

12.02.2024 р. – з 15 год. 30 хв. до 17 год. 30 хв.

13.02.2024 р. – 18.02.2024 р. включно – з 16 год. 00 хв. до 17 год. 30 хв.

Постійний учасник і модератор усіх заходів протягом тижня – Василь Білоус, к.ю.н., доцент, керівник Центру криміналістичних інновацій «intelligenTrident» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Теми порядку денного:

12.02.2024 р. (понеділок) Мобільний комплекс техніко-криміналістичного забезпечення «intelligenTrident»: концептуальні засади формування та застосування

13.02.2024 р. (вівторок) МКТКЗ «intelligenTrident»: модулі виявлення та індикації загроз, індивідуального захисту, організації робочого простору, електроживлення та зв’язку

14.02.2024 р. (середа) МКТКЗ «intelligenTrident»: модулі виявлення та дослідження, освітлення та вимірювання

15.02.2024 р. (четвер) МКТКЗ «intelligenTrident»: модулі фіксування, вилучення, пакування та презентації доказів

16.02.2024 р. (п’ятниця) МКТКЗ «intelligenTrident»: модуль аерокриміналістики

17.02.2024 р. (субота) МКТКЗ «intelligenTrident»: модуль навчання оператора безпілотного повітряного судна

18.02.2024 р. (неділя) Аерокриміналісти на службі у суспільства і держави (панельна дискусія за участі відомих митців, журналістів, архітекторів і громадських діячів)

Формат заходу: змішаний.

Попередня реєстрація онлайн-учасників заходу здійснюється організатором Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи України» через відповідну googlе-форму.

Передбачається регулярна участь у заході онлайн і офлайн-учасників з числа провідних спеціалістів, представників стейкхолдерів, закладів-партнерів тощо.

Офлайн-учасникам заходу (спікерам) забезпечується можливість виступу в безпосередньо в облаштованій студії.

Спікерам, які планують виступати дистанційно, буде надана технічна можливість онлайн-виступу на платформі Zoom. Посилання на доступ до Zoom-конференції їм надаватиметься за добу до початку заходу.

Представникам цільової аудиторії заходу буде забезпечено технічну можливість перегляду трансляції заходу в режимі реального часу онлайн – на YouTube-каналі та Facebook-каналі, а також можливість написати питання спікерові в режимі реального часу через чат YouTube-каналу.

Посилання на трансляцію на YouTube-каналі буде надаватися за декілька годин до початку заходу і поширюватися організатором Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи України» через електронну пошту, зазначену в реєстраційній googlе-формі.

Виступ запрошеного спікера (тривалістю до 10 хв.) може супроводжуватися публічним показом наданих ним слайдів, окремих фотознімків і/або відеограм, натурною демонстрацією науково-технічних засобів.

Решту часу після виступу запрошених спікерів керівник Центру криміналістичних інновацій «intelligenTrident» НЮУ ім. Ярослава Мудрого Василь Білоус ознайомлюватиме цільову аудиторію з окремими науково-технічними засобами і цілісними модулями Мобільного комплексу техніко-криміналістичного забезпечення «intelligenTrident», а також тактикою їх ситуаційно зумовленого застосування.

Виступи спікерів супроводжуватимуться професійною фото- і відеозйомкою. Відеограми і фоторепортажі заходу надаватимуться зацікавленим особам без невиправданої затримки.

Програма заходів!

Останні новини

У межах проєкту «NLU together forever» у Києві за підтримки Українсько-данського молодіжного дому та платформи університетського курсу для магістрів «Міжнародні стандарти прав людини у кримінальному праві» було проведено зустріч студентів із викладачкою Університету – Юлією Таволжанською.
01.03.2024By
На факультеті слідчої та детективної діяльності Університету працівником Державного бюро розслідувань проведено вебінар на тему «Особливості діяльності ДБР щодо виявлення необґрунтованих активів та збору доказів їх необґрунтованості»
01.03.2024By
Запрошуємо вступників та їх батьків переглянути запис Дня відкритих дверей на Факультеті адвокатури
01.03.2024By
Запрошуємо вступників та їх батьків переглянути запис Дня відкритих дверей на Факультеті міжнародного та європейського права
01.03.2024By
Тетяна Слінько увійшла до складу конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України стосовно осіб, яких призначає Президент України
01.03.2024By