Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > У Культурно-просвітницькому центрі Університету відбулася прем’єра спектаклю для дітей військовослужбовців під назвою «Про Іванко, Змія та премудру Дуляну»

У Культурно-просвітницькому центрі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася прем’єра спектаклю Харківського театру для дітей та юнацтва під назвою «Про Іванко, Змія та премудру Дуляну». В укритті культурно-просвітницького центру було облаштовано сцену та залу для маленьких глядачів.

Глядачами в цей день стали діти військовослужбовців-фронтовиків, а також діти бійців, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України. Маленькі глядачі, які в цей день стали частиною атмосфери чарівної казки, виявилися не лише спостерігачами за виставою, але й учасниками неймовірних майстер-класів від патрульної поліції. Традиційні українські ляльки-мотанки та правила безпеки на дорозі стали частиною неперевершеного свята для юних глядачів.

Цей захоплюючий спектакль створений як сміливе попурі з найкращих українських народних казок, відомих і менш відомих. Завдяки винахідливому сценарію Олександра Драчова, який виступає також режисером вистави, події стають єдиною, невід’ємною пригодою для головних героїв.

Декорації, миттєво переносять аудиторію в казковий світ, де відбуваються справжні дива. Тут простежуються істоти, які насправді можуть налякати, але завдяки смішності та відвазі таких героїв, як козак Гнат, селянин Іванко та його мудра наречена Дуляна зло було переможене.

Це вистава, яка викликає захоплення абсолютно усіх глядачів.

Після заходу діти наших героїв-захисників верталися додому втомленими, але абсолютно щасливими, адже в них відбулася справжня пригода, і вони відчули до себе любов, повагу і вдячність від дорослих.

Одним із почесних гостей на прем’єрі спектаклю від Університету став проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Юрій Барабаш, а ведучим заходу був директор КПЦ Університету Ігор Галенко.

Захід реалізовано за ініціативи фонду «Європейське серце України» та за підтримки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського театру для дітей та юнацтва, БФ «Вікно допомоги» та Благодійного фонду Овід України, які подарували кожному глядачу солодкий пакунок на згадку про цей день.