Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Підсумки ІV Харківського кримінального процесуального полілогу «Півстоліття служіння науці та освіті»

24 березня 2023 р. відбувся ІV Харківський кримінальний процесуальний полілог, присвячений 100-річчю з дня народження професора кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Семена Ароновича Альперта «Півстоліття служіння науці та освіті».

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України Анатолій Гетьман привітав присутніх, наголосив на важливості проведення заходу та зазначив: “Ваш меморіальний полілог є важливим кроком у справі збереження нашого науковоісторичного минулого, виховання наукової молоді в дусі поваги до історії рідного Університету, Харкова, вітчизняної юридичної науки, своєї країни”.

Завідувачка кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, докторка юридичних наук, професорка Оксана Володимирівна Капліна у промові, поділилася спогадами про свого Вчителя – Семена Ароновича Альперта.

Захід було продовжено у наступних панелях:

• Панель І. Харківська школа кримінального процесу: витоки та фундатори. Семен Аронович Альперт – півстоліття служіння науці та освіті
  • Панель ІІ. Теоретико-методологічні проблеми науки кримінального процесу
  • Панель ІІІ. Досудове провадження: проблеми правозастосування в умовах воєнного стану
  • Панель ІV. Забезпечення права на справедливий суд в умовах збройного конфлікту та повоєнного відновлення країни

У роботі ІV Харківського кримінального процесуального полілогу взяли участь вчені провідних вітчизняних навчальних та науково-дослідних закладів, аспіранти, студенти.

Запрошуємо всіх зацікавлених переглянути матеріали камерного кафедрального заходу на сайті Наукової бібліотека НЮУ ім. Ярослава Мудрого.