Продовжуємо наближати нашу спільну Перемогу!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Продовжуємо наближати нашу спільну Перемогу!

🇺🇦 Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого продовжує підтримувати Збройні Сили України та вносити свій вклад у захист національної безпеки та суверенітету країни. Сьогодні за участі ректора Університету Анатолія Гетьмана, проректорів Юрія Барабаша та Олексія Нестеровича відбулася передача бензовоза військовослужбовцям одного з підрозділів, який звільняє територію Харківщини від окупантів.

🇺🇦 Ця подія вкотре свідчить про загальний дух підтримки та єдність університетської спільноти, як і усього українського народу.

🇺🇦 Під час звернення Анатолій Гетьман підкреслив важливість безперервної підтримки Збройних Сил України та зазначив, що Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого залишається відданим у вирішенні завдань, пов’язаних з національною обороною. Ректор висловив вдячність усім, хто виборює кожен клаптик нашої землі та завдяки кому ми сьогодні можемо у місті-герої Харкові продовжувати працювати та виховувати нове покоління майбутніх юристів.

🇺🇦 Доєдналася до нашої ініціативи компанія «ОВІС», яка зробила свій вклад у проведення ремонтних робіт автомобіля. Директор компанії Руслан Смірнов підкреслив, що всі громадяни України повинні бути готові надавати допомогу захисникам країни в їхніх нелегких завданнях. Ця спільна місія приведе нас до Перемоги та збереже незалежність України.

🇺🇦 Спільними зусиллями наближаємо нашу Перемогу! Слава Україні! Героям Слава!