Фахівці з криптовалют розповіли про правовий статус Bitcoin

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Лекції, семінари, воркшопи > Фахівці з криптовалют розповіли про правовий статус Bitcoin

9 червня на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася відкрита лекція «Правове регулювання та принципи функціонування Bitcoin».

Організаторами заходу стали Лабораторія вивчення проблем правового регулювання операцій з віртуальними активами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Центр розробки блокчейн-рішень для фінансового ринку Distributed Lab.

Блокчейн-дослідник в Distributed Lab Олександр Курбатов та експерт з питань правового регулювання криптовалют в Virtual Assets Lab Сергій Брояков виступили з ґрунтовними доповідями та презентували свої напрацювання з даного питання. Понад 150 зареєстрованих учасників дізналися, що таке Bitcoin у криптографії, його завдання та принципи функціонування, а також поточний стан та перспективи врегулювання правового статусу Bitcoin.

Цей онлайн захід відкрив серію пізнавальних лекцій та воркшопів, започатковану лабораторією віртуальних активів.