Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Студенти Університету обговорили сьогодення та перспективи розвитку господарського законодавства України

9 квітня відбулася VII Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні напрями розвитку господарського законодавства України»

Організатори: кафедра господарського права Університету.

Захід відбувся із дотриманням усіх карантинних обмежень.

Студенти – учасники конференції розглянули актуальні питання правового регулювання господарських відносин в Україні, новели господарського законодавства, визначили перспективні напрями розвитку законодавства та умови стратегічного курсу України на європейську інтеграцію.

Спікерами заходу Євгенія Баранова (Окремі аспекти господарсько-правового механізму реалізації державної регіональної політики), Анастасія Лозова (Актуальні проблеми правового регулювання діяльності ломбардів: міжнародний досвід та українські реалії), Андрій Касьяненко (Реформа «СПЛІТ»: причини, результати, перспективи), Захар Попп (Сучасні правові засоби боротьби з товарним демпінгом), Валерія Шарапова (Щодо поняття суб’єкта національної інноваційної системи як ключового чиннику у функціонуванні інноваційної діяльності), Грета Маренич (Щодо господарсько-правового забезпечення інтеграції біотехнологій в промисловість України).

Наукові керівники завідувач кафедри господарського права Дмитро Задихайло, асистентки кафедри Юлія Остапенко та Тетяна Швидка відзначили високий рівень наукових доповідей, які прозвучали на конференції.