Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Наука > Ректор Університету Анатолій Гетьман став переможцем міжнародної програми «Науковець року – 2021»

19 листопада на урочистому зібранні, приуроченому до Всесвітнього дня науки, національним визнанням «Науковець року – 2021» були відзначені понад 100 найкращих учених України, а також представники Польщі, Ізраїлю та інших держав. Серед тріумфаторів програми ректор Університету Анатолій ГЕТЬМАН.

Захід відбувся за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань науки, освіти та інновацій, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Української федерації вчених, Спілки освітян України тощо.

Переможці також отримали у подарунок книгу пошани «Наукова еліта України» та почесною грамотою Української федерації вчених. Вітаємо Анатолія Павловича із національним визнанням і бажаємо нових звершень на науковій ниві!