Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Підтримка дитячих будинків > Університет зібрав 60 тисяч гривень для Богодухівського дитячого будинку-інтернату під час спортивного благодійного заходу

Традиційно співорганізаторами VI спортивного благодійного заходу «Спорт на допомогу дітям» виступили ректорат, спортивний клуб Університету з настільного тенісу, профком співробітників Університету та кафедра фізичного виховання № 1.
Майже кожен викладач і співробітник Університету долучився до доброї справи. Зібрані кошти будуть витрачені на медичне обладнання, реабілітацію й розвиток дітей.

Ректор Анатолій Гетьман, передаючи сертифікат на суму 60 тисяч гривень, зазначив: «Прагнення допомогти ближньому є невід’ємною рисою українського характеру. Університет не може залишатися байдужим до потреб особливих дітей. Саме тому традиція живе вже шість років і обов’язково матиме продовження наступного року. Сподіваюся, тоді ми вже матимемо змогу провести повноцінний спортивний турінір, у якому залюбки беруть участь студенти, викладачі та співробітники вишу».

Директор КП «Богодухівський дитячий будинок-інтернат» Григорій Дорошенко наголосив: «Безумовно, ваша матеріальна допомога інтернату є вкрай важливою для забезпечення комфортних умов існування та полегшення страждань наших підопічних. Але не менш важливим є моральна підтримка та тепло спілкування, які ви даруєте дітям, за що вам дуже вдячні колектив і 130 вихованців закладу».