Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Партнерство > Оголошені результати відбору студентів для участі у програмі міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ в Університеті Масарика (місто Брно, Чехія)

За результатами конкурсу обрано чотирьох студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, які проведуть один семестр навчання в Університеті Масарика.Так, Маргарита Титаренко (студентка 3 курсу міжнародно-правового факультету) та Анна Цувіна (студентка 3 курсу Інституту підготовки кадрів для органів юстиції) отримали грант на навчання, а Дар’я Шилова (студентка 3 курсу міжнародно-правового факультету) та Максим Чеботарьов (студент 3 курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції) отримали чудову можливість навчатися в Університеті безкоштовно.Відповідно до змісту цієї програми, студенти зможуть обрати навчальні дисципліни, які наближені до їх навчального плану та суттєво вдосконалити свої навички володіння англійською мовою.