Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Офіційні повідомлення > Привітання ректора Університету Анатолія Гетьмана з Днем захисників і захисниць України

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ, СТУДЕНТИ ТА ВИПУСКНИКИ!

Щиро Вітаю Вас із Днем захисників і захисниць України!

У всі часи Українська земля народжувала людей із незламним духом, що є міцнішим за вогонь і меч. Натхнені благословенням заступниці Покрови Пресвятої Богородиці, вони сміливо та мужньо йшли назустріч ворогові, аби не дати знищити рідний дім, поневолити мирний працелюбний народ.

Низький уклін тим, хто віддавав і віддає сили та знання святій справі захисту України! Ваше щоденне подвижницьке служіння збереженню миру в державі робить можливим її сталий розвиток в економічній, соціальній, науковій сферах, зміцнює авторитет у світі, сприяє вихованню освіченої та високодуховної молоді.

Зичу міцного здоров’я, козацького духу, родинного затишку, здійснення заповітної мрії про мир та злагоду на нашій землі!

Анатолій ГЕТЬМАН,
ректор Національного юридичного університету