Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Представники Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України відвідали підшефний дитячий будинок «Зелений Гай»

У комунальному закладі охорони здоров’я «Обласний Спеціалізований Будинок Дитини «Зелений Гай» мешкає понад 100 дітей-сиріт, які потребують піклування, позитивних емоцій та уваги. Цей заклад забезпечує розвиток, виховання, медичну допомогу та соціальну адаптацію дітей, які потрапили в складні життєві обставини.

17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, представники постійного та змінного складу Інституту передали свої вітання та солодкі подарунки до свята діткам. На жаль, розважити дітей цікавими іграми, приділити кожному з них увагу та подарувати часточку казки перед святом не вийшло через карантинні обмеження. Але підняти настрій та нагадати про існування Миколи Чудотворця, який приносить приємні подарунки слухняним діткам, гадаємо, що вдалося.

Будь-яка підтримка і допомога дитячому будинку завжди бажана. Тому особовий склад Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ закликає усіх сьогодні й щодня зігрівати теплом і любов’ю дитячі серця, об’єднувати зусилля заради майбутнього, щоб кожному маленькому громадянину надати можливість відчути себе членом однієї великої родини нашої України.

Світлана ОСТАПЕНКО