Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Курсанти Військово-юридичного інституту взяли участь в урочистих заходах з нагоди дня вшанування пам’яті Героїв Крут

29 січня Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ разом з курсантами вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти вшанував пам’ять загиблих героїв України, поклавши квіти до пам’ятного хреста Героям Крут на Аскольдовій могилі у Києві.

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна Володимир Зеленський відмітив кращих курсантів України, подякував за усвідомлений вибір професії військового. Президент вручив курсантам і ліцеїстам сертифікати на грошову премію та цінні подарунки за успіхи у навчанні.  Від Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за високі показники в навчанні отримали грошові премії курсанти 1 курсу магістратури: Вікторія ДОКОВА, Роман СИТНИК, Артур УСТУПНИЙ.

29 січня 1918 року відбулася трагічна для всього Українського народу подія, яка назавжди увічнилася в історії становлення української держави. Битва під Крутами є символом незламності українців і жертовності у боротьбі за нашу Незалежність!

Героїв Крут сьогодні порівнюють із Кіборгами Донецького аеропорту. Безстрашність, відвага, сила волі, патріотизм – це те, що передається з покоління в покоління, чого не змогли знищити кати українського народу війнами, голодоморами, репресіями і засланнями.

Ми пам’ятаємо, надихаємося та шануємо учасників тих подій!

Слава Україні!