uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет – кращий юридичний ЗВО в Україні за даними рейтингу цитованості провідних вчених у профілях Google Scholar

Лабораторія Cybermetrics оприлюднила черговий рейтинг цитованості провідних вчених у профілях Google Scholar – TRANSPARENT RANKING: Top Universities by Citations in Top Google Scholar profiles. https://webometrics.info/en/transparent

Інструментом аналізу цитованості визначається 210 найбільш цитованих авторів ЗВО та сумуються кількісні показники їхніх цитувань, за виключенням цитувань 20 найбільш цитованих авторів. Університети  ранжуються в порядку зменшення цього показника.

Усього до останнього оприлюдненого рейтингу включено близько 4800 університетів світу з сумарним числом цитувань більше як 1000.

У рейтинзі за січень 2021 року (version 11.1.4 beta) Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (Yaroslav Mudryi National Law University) з показником 4531 цитувань потрапив на 51 місце із 67 ЗВО України, які увійшли до рейтингу.

У свіжому опублікованому рейтинзі – за січень 2022 (version 13.0.1) з показником 51351 цитувань Університет покращив своє місце на 40 позицій  і посів 11 місце.

Маємо відмітити, що за цим показником Університет 1-ий серед юридичних ЗВО України, 3-ій серед ЗВО Харкова та 11-ий серед 87 ЗВО України, які потрапили до рейтингу.

Топ 3 світової першості посіли університети США: Harvard University Stanford University та University of California Berkeley.

У світовому вимірі наш Університет посів 1726 місце. Для порівняння, у рейтингу за січень 2021 року він перебував на 2851 місці. Отже,  за рік НЮУ імені Ярослава Мудрого покращив свої позиції на 1125 пунктів. На декілька пунктів випереджають нас університети Чехії (University of Economics Prague), Тайваню (Ming Chi University of Technology) та Польщі (Poznan University of Medical Sciences).

Найближчими переслідувачими є університети Малайзії (Universiti Malaysia Kelantan), Франції (Université de Technologie de Troyes) та Чилі (Universidad del Desarrollo).

Дані цього рейтингу будуть використанні як індикатор прозорості наступного випуску Ranking Web of Universities.

Перша одинадцятка ЗВО України виглядає таким чином:

1. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
  2. Київський національний університет Тараса Шевченка
  3. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
  4. Сумський державний університет
  5. Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
  6. Національний Університет біоресурсів і природокористування України
  7. Західноукраїнський національний університет
  8. Вінницький національний технічний університет
  9. Харківський національний університет радіоелектроніки
  10. Національний авіаційний університет
  11. Національний юридичний університет Ярослава Мудрого