Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Навчання > Команда Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України перемогла у Всеукраїнському антикорупційному муткорті

Команда студентів Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України “Fiat Justitia” у складі Катерини КАРАЧЕВЦЕВОЇ, Романа КРОХМАЛЯ, Олександра РУСЕЦЬКОГО та Дениса ШЕВЧЕНКА здобула 1 місце на Всеукраїнському антикорупційному муткорті, який проходив 19-21 листопада 2021 року. У фіналі “Fiat Justitia” поборола іншу університетську команду – “VAKS Law Group”.

Команда-переможець матиме змогу пройти стажування в Національному антикорупційному бюро України.

Суддями змагань виступили детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), експерт Антикорупційної ініціативи ЄС, представники Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та Вищого антикорупційного суду, прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та викладачі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Всі вони висловити щире захоплення високим рівнем знань та мотивації учасників муткорту.

Катерина КАРАЧЕВЦЕВА