Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Кафедри > Інформація про гурток кафедри міжнародного приватного права та порівняльного правознавства

На кафедрі діє науковий гурток з міжнародного приватного права та порівняльного правознавства (керівниками є в.о. зав. кафедрою Матвєєва А.В. (a.v.matveyeva@nlu.edu.ua), проф. Лук’янов Д.В. (d.v.lukyanov@nlu.edu.ua), проф. Гетьман Є.А. (ye.a.getman@nlu.edu.ua), доц. Панченко В.В. (v.v.panchenko@nlu.edu.ua), доц. Шуміло І.А. (i.a.shumilo@nlu.edu.ua)). У роботі гуртка беруть участь близько 120 студентів. Студенти гуртка готують наукові доповіді з найбільш актуальних проблем юриспруденції, публікують їх результати у наукових виданнях, подають роботи на наукові конкурси.