Запрошуємо школярів та їхніх батьків на день відкритих дверей

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступникам > Запрошуємо школярів та їхніх батьків на день відкритих дверей

Формат проведення заходу – онлайн із використанням платформи YouTube.

Коли:  17 грудня о 18:00

Як потрапити: зареєструвавшись за посиланням

У реєстраційній формі ви можете поставити запитання, які вас цікавлять та отримати на них відповідь або на вказану електрону пошту, або під час трансляції.

Чим здивуємо цього разу та на що очікувати?

Ми заглянемо у кожний куточок нашого Університету і покажемо, у яких умовах навчаються та живуть наші студенти, де вони обідають та смакують кавою, займаються спортом, готуються до занять, відпочивають, творчо розвиваються.

Ми завітаємо до навчальних корпусів усіх факультетів та розповімо про особливості та переваги навчання на кожному з них.

Поговоримо про сучасні виклики юридичної практики та майбутні юридичні професії. Відповідальний секретар приймальної комісії відповість на ваші запитання та розповість про особливості вступу до університету у 2022 році, а також ми познайомимо вас з менеджментом Університету.

Із нетерпінням чекаємо на зустріч!