9 Квітня, 2024

День

Затверджено правила прийому до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Ознайомитися з правилами прийому можна за посиланням. Принагідно нагадуємо, що вже найближчої суботи в онлайн форматі відбудеться День відкритих дверей в Університеті! Початок заходу об 11:00 на YouTube каналі Університету Для того, щоб взяти участь у Дні відкритих дверей та попередньо поставити питання слід зареєструватися. Реєстрація   Ознайомитися з факультетами та інститутами Служба підтримки вступників до Університету 0800311777 Телеграм-канал для вступників до Університету Приєднуйся...

Вітаємо майбутніх юристів на «Школі юного правознавця»!

Запрошуємо на наш черговий вебінар у рамках «Школи юного правознавця» започаткованої Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого. Тема вебінару: Що таке Європейський Союз Спікерка – асистентка кафедри права Європейського Союзу Олена Спесивцева    Доєднуйтеся до вебінару прямо зараз на Ютуб каналі Університету        Запропонуй свою тему для вебінару та реєструйся на наступні наші заходи Доєднуйтеся до телеграм-каналу вступників до Університету Чекаємо кожного!