25 Січня, 2024

Вітаємо майбутніх юристів на «Школі юного правознавця»!

🚀 Запрошуємо на наш черговий вебінар у рамках «Школи юного правознавця» започаткованої Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого. ❗Тема вебінару: Правила безпеки в мережі Інтернет 👨🏼‍💼📚Наша спікерка – доцентка кафедри кримінально-правової політики Наталія Сметаніна   ⚖️ Запропонуй свою тему для вебінару та реєструйся на наступні наші заходи    Доєднуйтеся до вебінару прямо зараз на Ютуб каналі Університету.  Доєднуйтеся до телеграм-каналу вступників до Університету 🚀📚 Чекаємо кожного!

АдО «Донець і Партнери» запрошує на стажування активних і цілеспрямованих студентів 4-6 курсів з можливістю подальшого працевлаштування на посаду молодшого юриста

Напрями (практика):– цивільне право (з акцентом на сімейні справи);– кредитні спори;– практика захисту і супроводу бізнесу (з більш вузькою спеціалізацією IT- право). Якщо ви прагнете розвиватись і випробувати на практиці знання в юридичній сфері, пропонуємо спробувати свої сили в команді професіоналів. Вимоги:   студент (випускник) юридичного ЗВО; можливість працювати в офісі (Харків, вул. Пушкінська, 96А) бажання вчитися і розвиватися. Етапи відбору:– резюме;– вирішення кейсу;– співбесіда. На вас чекають: реальні кейси; аналітична...