16 Серпня, 2023

День

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з глибокою скорботою повідомляє, що сьогодні на 72-му році пішов із життя Когут Сергій Олександрович, завідувач криміналістичної лабораторії кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, експерт-криміналіст, талановитий дослідник

Сергій Олександрович багато зробив для становлення та розвитку кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, здійснив значний внесок у розроблення музею криміналістики та криміналістичного полігону. Криміналіст з великої літери, взірець працьовитості, людяності, порядності, людина яка присвятила свій талант та життя служінню науці криміналістики. Народився Сергій Олександрович 21 жовтня 1950 року у місті Харків. У 1984 р. закінчив Харківський державний університет ім. В. Н. Каразіна, факультет біологічний, за спеціальністю біохімік....