3 Серпня, 2023

День

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого увійшов до міжнародного консорціуму закладів вищої освіти і разом із партнерами виграв два гранти у рамках програми Еразмус+

Проєкт «Відкрита наука для української системи вищої освіти» (Open4UA) має на меті сприяння національній реформі у сфері відкритої науки (Open Science) та розробку механізмів оцінювання наукових досліджень. Координатор Національний університет «Львівська політехніка» До команди переможців увійшли представники наукової спільноти Університету: проректор з наукової роботи Дмитро Лученко, Богдан Карнаух, Інеса Шуміло, Тетяна Цувіна, Наталія Філатова-Білоус та Андрій Євков. Виконання Проєкту дозволить підвищити доступність наукових результатів для професійної спільноти, здобувачів освіти та...