1 Серпня, 2023

День

Борючись за свободу України, загинула аспірантка кафедри кримінального права Університету, заступниця командира з морально-психологічного забезпечення Юлія Шевченко

І знову пекучий, невимовний біль… І знову гіркі, неспинні сльози від чергової страшної звістки – борючись за свободу України, загинула випускниця Університету, заступниця командира з морально-психологічного забезпечення Юлія Шевченко. У 2016 році Юлія, закінчивши Ліцей «Голосіївський» 241 (м. Київ), вступила до Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України (зараз – факультет прокуратури) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Вона завжди посміхалася, була здібною студенткою, цілеспрямованою і наполегливою в навчанні, радісною і...