8 Липня, 2023

День

Привітання з 29-тою річницею з дня заснування Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Сьогодні 29-ту річницю з дня заснування відзначає Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – це унікальний освітньо-науковий заклад, який інтегрує підходи провідної правничої школи України, стандарти системи професійної військової підготовки країн-членів НАТО та спеціальну підготовку співробітника спецслужби. Запорукою високої якості освітнього процесу є поєднання найкращих традицій класичної юридичної...